برند ها 41 برند وجود دارد

 • هالی استار

  شرکت نمانور آسیا ، لامپهای ال ای دی خود را با نام تجاری هالی استار Halley Star به بازار عرضه میکند. یکی از مهمترین ویژگی های محصولات نمانور، ضمانت بی قید و شرط تعویض است که مشتریان بازار لامپهای ال ای دی را، از آن خود کرده است.

  محصولات هالی استار 1 تا 2 سال ضمانت بی قید و شرط تعویض دارند. لیست قیمت لامپهای ال ای دی هالی استار را در این صفحه ببینید!

  لیست قیمت محصولات نمانور ( هالی استار ) شامل لامپ ال ای دی ، چراغ ال ای دی، پروژکتور و پنل، را میتوانید در فروشگاه لاله زار در همین صفحه به صورت آنلاین مشاهده کرده و خریداری نمایید. همچنین برای انتخاب بهتر میتوانید به صفحه زیر مراجعه کنید!

    لامپ ال ای دی و محصولات روشنایی  

 • پارس شعاع توس

  شرکت پارس شعـاع توس یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان انواع لامپ‌های فلورسـنت و LED با در اختیـار داشتن دانش فنی برتـر و برخورداری از پیشـرفته‌ترین تجهیـزات، ماشیــن‌آلات، دستگاه‌های آزمایشـگاهی و کیفیتـی با بهــره‌گرفتن از مجـرب‌ترین مهنــدسان و متخصصـان این رشتـه و ارتبـاط مستمـر با شـرکت‌های بـزرگ و مطـرح بین المللی در این زمینه توانسته است محصــولاتی با کیفیـت بــرتر و ســازگار با محیـط زیست ارائه کند. شرکت پارس شعــاع توس با دراختیارداشتن حدود 20000 مترمربع زیربنا، 400 نفــر نیروی کار به طور مستقیم و تاسیس چندین کارخانه و برند جدید ، همواره یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولیدی در صنعت روشنایی، الکتـرونیک و الکتریک کشور بوده و در این راه روزبه‌روز به‌دنبال پیشرفت و ترقی است.

  لیست قیمت محصولات پارس شعاع طوس شامل لامپ ال ای دی ، چراغ ال ای دی، پروژکتور و پنل، را میتوانید در فروشگاه لاله زار به صورت آنلاین مشاهده کرده و خریداری نمایید. 

 • پارس شهاب

  شرکت لامپ پارس شهاب به دنبال تأمین روشنایی هموطنان در سال 1348 به عنوان اولین و بزرگترین تولیدکننده انواع لامپ با سرمایه‌گذاری مشترک توشیبای ژاپن تأسیس گردید و اولین لامپ التهابی و فلورسنت ایران را تولید نموده است.
  پارس شهاب در این سال‌ها همگام با نوآوری‌ها و فناوری‌های نوین به افزودن لامپ‌های جدید و پربازده با کاربردهای گوناگون به سبد محصولات خود پرداخته و موفق به عرضه بیش از یک میلیارد لامپ گشته است و پیوسته به دنبال فراداشت مشعل فروزان تولید، نوآوری و روشنایی سبز در راستای بالندگی پایدار کشور می‌باشد.

  لیست قیمت محصولات پارس شهاب شامل لامپ ال ای دی ، چراغ ال ای دی، پروژکتور و پنل، را میتوانید در فروشگاه لاله زار در همین صفحه به صورت آنلاین مشاهده کرده و خریداری نمایید. همچنین برای انتخاب بهتر میتوانید به صفحه زیر مراجعه کنید!

 • کرمان و کاویان

  شرکت صنایع کابل کرمان کاویان یکی از تولیدکنندگان سیم و کابل در ایران است که همواره کیفیت قابل توجهی در این زمینه به مشریان ارائه داده است.

  لیست قیمت محصولات کرمان کاویان را میتوانید در این صفحه ببینید. البته در بسیاری از اوقات با توجه به نوسان قیمتها، فروشگاه لاله زار مجبور به حذف قیمتها و استعلا مشتریان از طریق تلفن میباشد.

 • کملیون

  شرکت کملیون لامپهای ال ای دی خود را با نام تجاری کملیون به بازار عرضه میکند. 

  لیست قیمت محصولات کملیون شامل لامپ ال ای دی ، چراغ ال ای دی، پروژکتور و پنل، را میتوانید در فروشگاه لاله زار در همین صفحه به صورت آنلاین مشاهده کرده و خریداری نمایید. همچنین برای انتخاب بهتر میتوانید به صفحه زیر مراجعه کنید!