درباره فروشگاه اینترنتی کالای برق لاله زار

وبسایت لاله زار در سال 1394، با هدف فروش کالای برق، مبتنی بر ارائه اطلاعات فنی کامل، در دامنه www.lalezaar.com توسط یاسر قمی ثبت و تاسیس شد. از آنجایی که هدف اصلی سایت لاله زار، آگاه سازی مشتریان از مشخصات و کاربردهای محصولات است، بسیاری از محصولات را بدون قیمت اما با مشخصات فنی ارائه میدهد تا مخاطبان، بتوانند محصول مورد نظر و برند مناسب را انتخاب کنند.

  • مشخصات محصولات :در بخش مشخصات در صفحه هر محصول، اطلاعات فنی و استانداردهای ارائه شده توسط تولید کننده یا تامین کننده آن به تفکیک نمایش داده شده است.
  • توضیحات کامل محصولات : در بخش توضیحات کامل هر محصول، بسیاری از مشخصات محصول، تفسیر و توضیح داده شده اند. البته تا آنجا که ممکن بوده، کاربرد محصولات نیز باتوجه به نیاز مشتریان، ارائه شده است.
  • مقایسه محصولات : در سایت لاله زار امکان مقایسه محصولات از نظر فنی وجود دارد. شما با مقایسه محصولات برندهای مختلف، بسیار راحت تر از قبل، محصولات خود را انتخاب میکنید.
  • مقالات تخصصی : سایت لاله زار، در بخش مقالات، به ارائه مقالات تخصصی درباره پارامترهای محصولات برق پرداخته است. در جاهای مختلف سایت، هر جایی که نیاز به توضیح در مورد مطلب تخصصی بوده، لینکهای مناسب به مقالات داده شده است.
  • استانداردها : در بخش دیگری از مقالات سایت، استانداردهای مرتبط با موضوع سایت، معرفی و توضیح داده شده اند. همچنین تا حد امکان، پرونده های قابل دانلود آنها نیز ارائه شده اند.