lalzaarblog

ال ای دی مناسب آشپزخانه

لامپهای ال ای دی مناسب آشپزخانه

 

لامپ ال ای دی حبابی

این لامپها به راحتی قابل جایگزینی با لامپهای قدیمی رشته ای و کم مصرف را دارند. بیشترین کاربرد این لامپها ، استفاده از آنها به صورت آویز از سقف است . در مرحله بعد میشود در بعضی لوسترها از این لامپها استفاده کرد.

چراغ هالوژن ال ای دی

در آرک آشپزخانه، بالای قسمت اُپن، و در سقفهای کاب داخل آشپزخانه میتوان از این چراغها استفاده کرد. چراغ هالوژن، به علت ساختار مخروطی شکل، زاویه نور کوچکی دارد و میشود از آن برای روشنایی های تمرکزی استفاده کرد.

لامپ ال ای دی گُلی

این لامپ، با یک طرح خاص و روشنایی زیاد، میتواند از سقف آشپزخانه آویزان باشد و علاوه بر روشن کردن کل فضا، زیبایی یک لوستر ساده را داشته باشد.

لامپ ال ای دی استوانه ای

معمولا این لامپها توانهای بالاتری از لامپهای حبابی دارند و در جایی که میخواهید بالامپ آویز از سقف آشپزخانه، نور بیشتری را تامین کنید، میتوانید از این لامپها استفاده کنید.

لامپ ال ای دی انعکاسی

در بعضی از قابهای هالوژنی و لوسترها، میشود از این لامپ استفاده کرد. سرپیچ این لامپها مانند لامپهای معمولی و به راحتی قابل جایگزینی با لامپهای قدیمی انعکاسی است.

لامپ هالوژن ال ای دی

بعضی چراغهای هالوژن قدیمی هستند که لامپشان به این شکل است و اگر لامپ بسوزد، میشود آن را جایگزین کرد. در هنگام خرید این لامپ، به نمونه قبلی آن در آشپزخانه خود توجه کنید. پایه این لامپ به پایه استارتی معروف است و باید در چراغی که میخواهید این لامپ را به آن ببندید، پایه، همین شکل باشد.

ممکن است شما این مطالب را دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اگه برای حل مشکل آنتن و تصویر تلویزیون نیاز به کمک دارین
اگه برای حل مشکل آنتن و تصویر تلویزیون نیاز به کمک دارین
برای دیدن دستورالعمل پاکسازی در هنگام شکستن، روشهای پیشگیری از خطر و جایگزین لامپهای کم مصرف
مقالات فنی و تخصصی بعدی ما را در ایمیلتان ببینید!
اگر از این مطلب خوشتون اومده، در خبرنامه لاله زار بلاگ عضو بشین. انتشار مطالب جدیدمون رو در ایمیلتون خبر میدیم!
اگه برای حل مشکل آنتن و تصویر تلویزیون نیاز به کمک دارین