جستجوی پیشرفته

اتصالات ابزار دقیق 

اتصالات ابزار دقیق

قطعات مکانیکال ابزار دقیق ، مجموعه ای از تیوبها و لوله ها (Tube & Pipe) اتصالات (Tube Fitting & Pipe Fitting)، شیرآلات (Valves) با متریال عمدتا استنل استیل و بسته به سیال و محیط به صورت آلیاژی که برای هدایت سیالات به کار میروند گفته می شود. اتصالات تیوبینگ و پایپینگ ، لوله استیل ، انواع شیرهای گازی یا توپی (Ball Valve) ، سوزنی (Needle Valve)، شیر اطمینان (Relife Valve)، شیر یکطرفه (Check Valve) و چندراهه (Manifold) و ...، از دسته همین تجهیزات هستند که این اتصالات به فیتینگ ابزار دقیق ، کانکتور ابزار دقیق ، تیوب فیتینگ و پایپ فیتینگ نیز معروفند.
در این صفحه به کمک دسته بندیها و فیلترها (در موبایل در پایین صفحه و در مانیتور، سمت راست) میتوانید به محصولات مورد نظر خود برسید و آنها را انتخاب کنید. عمده این محصولات در انبار موجود و آماده تحویل هستند و در صورت لزوم قابل سفارش با متریال خاص می باشند.

 برای استعلام قیمت محصولات، با ما تماس بگیرید. 

زیرشاخه ها

  • ولو ابزار دقیق - شیرآلات ابزار دقیق

    انواع ولو ابزار دقیق مانند بال ولو یاشیر توپی ، نیدل ولو needle valve ، چک ولو و میترینگ ولو و ... در اتصالات ابزار دقیق را میتوانید در این صفحه پیدا کنید. برای استعلام قیمت محصولات، با فروشگاه لاله زار تماس بگیرید.

    با استفاده از فیلترها (در موبایل پایین صفحه و در مانیتور سمت راست صفحه) میتوانید نوع شیر، دوراهی و سه راهی و ... ، همچنین سایز اوریفیس و جنس شیر را انتخاب کنید.