خ لامپ ال ای دی شمعی با ارسال رایگان - فروشگاه لاله زار - lalezaar.com
جستجوی پیشرفته

لامپ ال ای دی شمعی 

لامپ ال ای دی شمعی

خرید لامپ ال ای دی شمعی لوستر

تعویض لامپ های قدیمی لوستر با لامپ ال ای دی شمعی 

لامپ بیشتر لوسترها از نوع لامپهای به اصطلاح پایه شمعی است. برای تعویض لامپهای لوستر منزل با لامپ ال ای دی شمعی ، کافیست لامپ مورد نظرتان را انتخاب و تهیه کنید، لامپ قدیمی را باز کنید و لامپ جدید را به جای آن ببندید. به غیر از لوستر، بعضی چراغهای بالای آینه سرویس بهداشتی ، آباژوها، چراغهای مطالعه...

خرید لامپ ال ای دی شمعی لوستر

تعویض لامپ های قدیمی لوستر با لامپ ال ای دی شمعی 

لامپ بیشتر لوسترها از نوع لامپهای به اصطلاح پایه شمعی است. برای تعویض لامپهای لوستر منزل با لامپ ال ای دی شمعی ، کافیست لامپ مورد نظرتان را انتخاب و تهیه کنید، لامپ قدیمی را باز کنید و لامپ جدید را به جای آن ببندید. به غیر از لوستر، بعضی چراغهای بالای آینه سرویس بهداشتی ، آباژوها، چراغهای مطالعه و چراغهای خواب هم، لامپ شمعی دارند. لامپهای شمعی که یک زائده بالای خود دارند را، لامپ اشکی میگویند. این لامپها از لحاظ فنی هیچ تفاوتی با لامپ شمعی ندارند. بعضی از لوستر ها هم لامپ های پایه معمولی دارند و باید برای آنها از لامپ ال ای دی حبابی استفاده کنید.

خرید لامپ ال ای دی شمعی از لاله زار

قیمت لامپ ال ای دی شمعی، به توان و برند آن بستگی دارد. قیمت لامپ فیلامنتی شمعی معمولا با لامپهای ساده برابر است اما، نور دهی لامپهای فیلامنتی بیشتر است. در رابطه با مزایای تعویض لامپهای کم مصرف قدیمی با لامپ ال ای دی به لاله زار بلاگ سر بزنید.

 ارسال لامپ های ال ای دی برند آلبو در تهران، رایگان است! 

بیشتر

جــستجو براساس :

سایز و نوع سرپیچ
میزان روشنایی بر حسب لومن
توان مصرفی بر حسب وات