جستجوی پیشرفته

لامپ ال ای دی خانگی 

لامپ ال ای دی خانگی

خرید لامپ ال ای دی خانگی

ظاهر لامپهای ال ای دی و روش نصب آنها هیچ فرقی با لامپهای کم مصرف و رشته ای قدیمی ندارد. پس هر لامپی را که میخواهید تعویض کنید، مشابه آن را در میان محصولات همین صفحه یا مجموعه های زیر پیدا کنید.

 پیشنهاد ویژه! ارسال رایگان لامپهای ال ای دی آلبو در تهران 

زیرشاخه ها

 • لامپ ال ای دی حبابی

  خرید لامپ ال ای دی حبابی

  قیمت لامپ ال ای دی حبابی و مقایسه برندها

  لامپ ال ای دی حبابی برای منزل، دو نوع است. یکی لامپهای ساده و دیگری لامپ فیلامنتی . لامپ فیلامنتی مانند لامپهای قدیمی رشته ای است اما، به جای رشته درخشان در آن، ال ای دی روشن میشود. تعویض لامپهای قدیمی با لامپ ال ای دی ، هیچ دردسری ندارد. به راحتی لامپ قبلی را باز کنید و لامپ جدید را ببندید. در این صفحه میتوانید ویژگیهای لامپهای مختلف را با هم مقایسه کنید.

  لامپ ال ای دی استوانه ای هم برای توانهای بالاتر موجود است اما، برای منزل مناسب نیست. لامپ های ال ای دی استوانه ای را در صفحه لامپ های فروشگاهی ال ای دی ببینید.

   پیشنهاد ویژه! ارسال رایگان لامپهای ال ای دی آلبو در تهران 

 • لامپ ال ای دی شمعی

  خرید لامپ ال ای دی شمعی لوستر

  تعویض لامپ های قدیمی لوستر با لامپ ال ای دی شمعی 

  لامپ بیشتر لوسترها از نوع لامپهای به اصطلاح پایه شمعی است. برای تعویض لامپهای لوستر منزل با لامپ ال ای دی شمعی ، کافیست لامپ مورد نظرتان را انتخاب و تهیه کنید، لامپ قدیمی را باز کنید و لامپ جدید را به جای آن ببندید. به غیر از لوستر، بعضی چراغهای بالای آینه سرویس بهداشتی ، آباژوها، چراغهای مطالعه و چراغهای خواب هم، لامپ شمعی دارند. لامپهای شمعی که یک زائده بالای خود دارند را، لامپ اشکی میگویند. این لامپها از لحاظ فنی هیچ تفاوتی با لامپ شمعی ندارند. بعضی از لوستر ها هم لامپ های پایه معمولی دارند و باید برای آنها از لامپ ال ای دی حبابی استفاده کنید.

  خرید لامپ ال ای دی شمعی از لاله زار

  قیمت لامپ ال ای دی شمعی، به توان و برند آن بستگی دارد. قیمت لامپ فیلامنتی شمعی معمولا با لامپهای ساده برابر است اما، نور دهی لامپهای فیلامنتی بیشتر است. در رابطه با مزایای تعویض لامپهای کم مصرف قدیمی با لامپ ال ای دی به لاله زار بلاگ سر بزنید.

   ارسال لامپ های ال ای دی برند آلبو در تهران، رایگان است! 

 • لامپ ال ای دی سوزنی
 • لامپ ال ای دی هالوژنی
 • چراغ سقفی ال ای دی

  چراغ سقفی ال ای دی (پنل سقفی) ، جایگزین چراغ های هالوژن قدیمی

  لامپ های هالوژن قدیمی بسیار نور خوبی دارند اما، نیاز به ترانس برای روشن شدن، گرمای بالاو مصرف برق زیاد، آنها را در برابر چراغهای سقفی ال ای دی، ضعیف کرده است. چراغ سقفی ال ای دی توکار، بهترین جایگزین چراغهای هالوژنی است. چراغ های سقفی ال ای دی توکار، را به راحتی میتوانید تعویض کنید. البته در هنگام خرید، به قطر برش این محصولات توجه کنید.

  چراغ سقفی را در بسیاری از جاها، پنل سقفی میگویند اما، ما در سایت لاله زار، فقط آنها که ابعاد بزرگ دارند را پنل مینامیم. کاربرد چراغ ال ای دی روکار در خارج از خانه یا آپارتمان و بیشتر در راهرو، راهپله، پارکینگ است. قیمت چراغ سقفی ال ای دی، به توان مصرفی و سایز آن بستگی دارد.

جــستجو براساس :