جستجوی پیشرفته

زیرشاخه ها

 • ابزار دقیق

  ابزار دقیق چیست؟ و چه کاربردی دارد؟ مهندسی ابزار دقیق و کنترل Instrumentation & Automation، به اندازه گیری و کنترل پارامترهایی مانند فشار، دما، فلو یا جریان گازها و مایعات، سطح مواد در مخازن، چگالی یا دانسیته، ویسکوزیته و پارامترهای شیمیایی مانند پی اچ، اکسیژن، هدایت الکتریکی، کلر، کدورت، غلظت و ... میپردازد.

  خرید ابزار دقیق از سایت لاله زار

  شما برای خرید تجهیزات ابزار دقیق از سایت لاله زار، میتوانید تجهیزات موجود را بررسی و با هم مقایسه کنید. اطلاعات فنی بسیاری از محصولات در صفحه آنها موجود هستند.  قبل از خرید این تجهیزات، حتما با کارشناسان بخش ابزار دقیق ما، از طریق شماره دفتر سایت لاله زار 02186036801، تماس بگیرید. 

  در خرید تجهیزات ابزار دقیق 2 حالت کلی وجود دارد:

  • حالت اول : شما یک دستگاه ابزار دقیق دارید و میخواهید دقیقا مانند آن را خریداری کنید. در این صورت شما باید order code دستگاه را اعلام کنید و با ین کد، همه پارامترهای دستگاه مشخص میشوند.
  • حالت دوم: شما نیاز به طراحی و ساخت یک فرایند دارید. متخصصان و کارشناسان سایت لاله زار میتوانند برای شما فرایند مورد نظرتان را طراحی و ابزار دقیق مورد نیاز را به شما معرفی کنند.

  تجهیزات ابزار دقیق سایت لاله زار

  تجهیزات ابزار دقیق در صنایع بسیاری مانند صنعت آب و فاضلاب، صنایع شیمیایی، دانش های زیستی، صنایع غذایی و نوشیدنی، صنعت نفت و گاز، صنعت برق و انرژی، صنعت معدن، صنایع فلزی و فولاد، صنعت کاغذ و تاسیسات به کار میروند.

  • ترانسمیتر فشار : ترانسمیتر فشار یا پرشر ترنسمیتر Pressure Transmitter، میزان فشار اندازه گیری شده مایع یا گاز داخل لوله یا مخزن را به اتاق کنترل یا تابلو فرمان، ارسال میکنند.
  •  ترانسمیتر سطح یا سطح سنج : این دستگاهها را لول ترانسمیتر Level Transmitter میگویند. برای خرید یک ترانسمیتر سطح، پارامترهای زیادی نظیر شکل مخزن، جنس مخزن، جنس ماده ای که داخل مخزن پر میشود، نوع تکنیک اندازه گیری سطح ماده داخل مخزن، باید تعیین شوند.
  • فلومتر یا فلو ترانسمیتر : ترانسمیتر فلو Flow Transmitter یکی از مهمترین نیازهای صنعت برای اندازه گیری میزان جریان گاز یا مایع عبوری داخل لوله هاست. فلومتر یا Flow transmitter، کاربردهای جالبی در صنایع مختلف دارد. فرض کنید در صنایع غذایی، میخواهید میزان خاصی از آب نمک را با آب میوه مخلوط کنید. در این صورت برای اندازه گیری جریان آب نمک و آب میوه در دو لوله منتهی به مخزن به ترانسمیتر فلو یا فلومتر احتیاج دارید. فلومتری، روشهای بسیار متفاوتی دارد. فلومترهای الکترومگنتی، کریولیس، ورتکس و آلتراسونیک، از جمله مهمترین فلومترهای صنعتی هستند.جنس ماده عبوری، نوع اتصال ترانسمیتر فلو به بدنه، روش شستشوی دستگاه و بسیاری پارامترهای دیگر باید تعیین شوند تا مدل و مشخصات خاص یک دستگاه را بشود انتخاب کرد.

  ترانسمیتر دما، فلومترهای variable area و بسیاری تجهیزات ابزار دقیق از برندهای اندرس هاوزر، یوکوگاوا، ای بی بی و ... در سایت لاله زار موجود و آماده تحویل هستند. برندهای ابزار دقیق مطرح در دنیا Endress+Hauser (اندرس هاوزر)، ABB (ای بی بی)، ROSEMOUNT (روزمونت) و YOKOGAWA (یوکوگاوا) هستند.

 • تجهیزات تست و اندازه گیری

  تجهیزات تست و اندازه گیری در برق صنعتی و کارخانجات تولیدی مانند تولید کنندگان ترانس، کاربرد دارند. در این صفحه، محصولات تست و ندازه گیری برق صنعتی مانند تست کابل برق، تست مقاومت عایقی تا 10 کیلو ولت و ... را میبینید. 

  تست میگر - تجهیزات تست Megger

  یکی از برترین برندهای تجهیزات تست و اندازه گیری، تجهیزات برند megger هستند. تجهیزات تست میگر مانند تست میگر کابل ، تست میگر ترانس ، تست میگر چاه ارت و بسیاری از آنها در این سایت موجود و آماده تحویل هستند. محصولات سفارشی شما نیز با قیمت بسیار مناسب، وارد و تحویل میشوند.