جستجوی پیشرفته

فلومتر و فلوکنترلر ابزار دقیق 

فلومتر و فلوکنترلر ابزار دقیق

فلومتر و فلوکنترلر جرمی ، برای اندازه گیری جریان مایعات و گازها به کار میروند. سنسورهای حرارتی و جرمی، اولتراسونیک، الکترومغناطیسی و کریولیس، هرکدام دارای تکنیکهای مختلفی برای اندازه گیری جریان هستند و البته کاربردهای خاص خود را هم دارند. فلوکنترلر ها با سایزها و شیرهای مختلف نیز برای کنترل جریان سیالات در صنایع و مراکز تحقیقاتی کاربرد دارند. یکی از کاربردی ترین محصولات ،  Mass Flow Controller - MFC است که به کنترل کننده جریان جرمی ، کنترل کننده جریان گاز یا مس فلوکنترلر معروف است.

فلومترها و فلوکنترلرها با دو روش معروف میتوانند جریان را بخوانند. روش اول اندازه گیری جریان با اختلاف فشار و روش دوم اندازه گیری با میزان گرمای انتقالی به سیال. به اولی Delta P و به دومی Thermal میگویند. ( فلومتر brooks از نوع حرارتی میباشد)

محصولات فروشگاه، فلومیتر و فلوکنترلرهای ALICAT ، BROOKS ، Bronkhorst و Linetech میباشند. برای استعلام قیمت محصولات، مشاوره در زمینه انتخاب نوع و سایز و کاربرد فلومتر و فلوکنترلر، همچنین سفارش واردات محصولات درخواستی، با شماره های 09125886157 و 02188982407 تماس بگیرید. برای مشاهده محصولاتبه سایت شرکت کارا بهین فرایند مانا راجعه فرمایید.

جــستجو براساس :