جستجوی پیشرفته

ابزار دقیق 

ابزار دقیق

ابزار دقیق چیست؟ و چه کاربردی دارد؟ مهندسی ابزار دقیق و کنترل Instrumentation & Automation، به اندازه گیری و کنترل پارامترهایی مانند فشار، دما، فلو یا جریان گازها و مایعات، سطح مواد در مخازن، چگالی یا دانسیته، ویسکوزیته و پارامترهای شیمیایی مانند پی اچ، اکسیژن، هدایت الکتریکی، کلر، کدورت، غلظت و ... میپردازد.

خرید ابزار دقیق از سایت لاله زار

شما...

ابزار دقیق چیست؟ و چه کاربردی دارد؟ مهندسی ابزار دقیق و کنترل Instrumentation & Automation، به اندازه گیری و کنترل پارامترهایی مانند فشار، دما، فلو یا جریان گازها و مایعات، سطح مواد در مخازن، چگالی یا دانسیته، ویسکوزیته و پارامترهای شیمیایی مانند پی اچ، اکسیژن، هدایت الکتریکی، کلر، کدورت، غلظت و ... میپردازد.

خرید ابزار دقیق از سایت لاله زار

شما برای خرید تجهیزات ابزار دقیق از سایت لاله زار، میتوانید تجهیزات موجود را بررسی و با هم مقایسه کنید. اطلاعات فنی بسیاری از محصولات در صفحه آنها موجود هستند.  قبل از خرید این تجهیزات، حتما با کارشناسان بخش ابزار دقیق ما، از طریق شماره دفتر سایت لاله زار 02186036801، تماس بگیرید. 

در خرید تجهیزات ابزار دقیق 2 حالت کلی وجود دارد:

 • حالت اول : شما یک دستگاه ابزار دقیق دارید و میخواهید دقیقا مانند آن را خریداری کنید. در این صورت شما باید order code دستگاه را اعلام کنید و با ین کد، همه پارامترهای دستگاه مشخص میشوند.
 • حالت دوم: شما نیاز به طراحی و ساخت یک فرایند دارید. متخصصان و کارشناسان سایت لاله زار میتوانند برای شما فرایند مورد نظرتان را طراحی و ابزار دقیق مورد نیاز را به شما معرفی کنند.

تجهیزات ابزار دقیق سایت لاله زار

تجهیزات ابزار دقیق در صنایع بسیاری مانند صنعت آب و فاضلاب، صنایع شیمیایی، دانش های زیستی، صنایع غذایی و نوشیدنی، صنعت نفت و گاز، صنعت برق و انرژی، صنعت معدن، صنایع فلزی و فولاد، صنعت کاغذ و تاسیسات به کار میروند.

 • ترانسمیتر فشار : ترانسمیتر فشار یا پرشر ترنسمیتر Pressure Transmitter، میزان فشار اندازه گیری شده مایع یا گاز داخل لوله یا مخزن را به اتاق کنترل یا تابلو فرمان، ارسال میکنند.
 •  ترانسمیتر سطح یا سطح سنج : این دستگاهها را لول ترانسمیتر Level Transmitter میگویند. برای خرید یک ترانسمیتر سطح، پارامترهای زیادی نظیر شکل مخزن، جنس مخزن، جنس ماده ای که داخل مخزن پر میشود، نوع تکنیک اندازه گیری سطح ماده داخل مخزن، باید تعیین شوند.
 • فلومتر یا فلو ترانسمیتر : ترانسمیتر فلو Flow Transmitter یکی از مهمترین نیازهای صنعت برای اندازه گیری میزان جریان گاز یا مایع عبوری داخل لوله هاست. فلومتر یا Flow transmitter، کاربردهای جالبی در صنایع مختلف دارد. فرض کنید در صنایع غذایی، میخواهید میزان خاصی از آب نمک را با آب میوه مخلوط کنید. در این صورت برای اندازه گیری جریان آب نمک و آب میوه در دو لوله منتهی به مخزن به ترانسمیتر فلو یا فلومتر احتیاج دارید. فلومتری، روشهای بسیار متفاوتی دارد. فلومترهای الکترومگنتی، کریولیس، ورتکس و آلتراسونیک، از جمله مهمترین فلومترهای صنعتی هستند.جنس ماده عبوری، نوع اتصال ترانسمیتر فلو به بدنه، روش شستشوی دستگاه و بسیاری پارامترهای دیگر باید تعیین شوند تا مدل و مشخصات خاص یک دستگاه را بشود انتخاب کرد.

ترانسمیتر دما، فلومترهای variable area و بسیاری تجهیزات ابزار دقیق از برندهای اندرس هاوزر، یوکوگاوا، ای بی بی و ... در سایت لاله زار موجود و آماده تحویل هستند. برندهای ابزار دقیق مطرح در دنیا Endress+Hauser (اندرس هاوزر)، ABB (ای بی بی)، ROSEMOUNT (روزمونت) و YOKOGAWA (یوکوگاوا) هستند.

بیشتر

زیرشاخه ها

 • ترانسمیتر فشار

  انواع ترانسمیتر فشار را در این صفحه ببینید، با هم مقایسه کنید و برای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. ترانسمیترهای فشار روزمونت، از جمله سری ترانسمیتر فشار روزمونت 3051، ترانسمیتر فشار اندرس هاوزر و دیگر برندها که در این صفحه آمده اند، همگی موجود و قابل تحویل هستند.

  ترانسمیتر فشار، دستگاهی است که میتواند فشار مایعات یا گازها را در لوله ها و مخازن اندازه گیری کند و مقدار آن را با استفاده از سیگنالهای آنالوگ یا دیجیتال، به تجهیزات کنترل کننده یا نمایشگر و دیتالاگر، ارسال کند. ترانسمیتر فشار را پرشر ترانسمیتر یا Pressure Transmitter نیز، میگویند. ترانسمیتر فشار همان فشار سنج دیجیتالی است.

  برای دریافت قیمت ترانسمیتر فشار، لیست قیمت ترانسمیتر فشار، مشاوره در خصوص انواع ترانسمیتر فشار و سفارش این محصولات، با ما تماس بگیرید.

  قیمت ترانسمیتر فشار روزمونت | قیمت پرشر ترانسمیتر | پرشر ترانسمیتر چیست؟

 • فلومتر

  فروش فلومترهای ابزار دقیق

  فلومترها، برای اندازه گیری جریان مایعات و گازها در لوله ها به کار میروند. فلومترهای الکترومگنتی، فلومترهای کریولیس، فلومترهای گردابی، فلومترهای جرمی و ...، هرکدام دارای تکنیکهای مختلفی برای اندازه گیری جریان هستند.

  برندهای مختلف فلومتر مانند اندرس هاوزر، یوکوگاوا، ای بی بی و ...، در ایران محصولاتشان به فروش میرسد.

  کاربرد فلومترها، در صنایع نفت و گاز، صنایع دارویی، صنایع غذایی و فعالیتهای تحقیقاتی، بسیار زیاد است. در این صفحه از سایت لاله زار، فلومترهای برندهای مختلف را ببینید و با توجه به کاربرد آنها، میتوانید محصول خود را انتخاب کنید. محصولات این صفحه همگی موجود هستند.

جــستجو براساس :