جستجوی پیشرفته

لامپ ال ای دی و محصولات روشنایی 

لامپ ال ای دی و محصولات روشنایی

لامپ ال ای دی کم مصرف

لامپ ال ای دی - قیمت و خرید آنلاین انواع محصولات ال ای دی

لامپ ال ای دی ، بهترین و تنهاترین جایگزین لامپهای کم مصرف و پرمصرف قدیمی است. هزینه برق بسیار پایین، قیمت مناسب و طول عمر زیاد، این محصول را به یکی از پرفروشترین محصولات بازار بدل کرده است. ارتباط این محصول با سلامتی در محیط زندگی و کار نیز، یکی دیگر از برتریهای لامپ ال ای دی نسبت به نسل قدیم لامپ هاست.

زیرشاخه ها

 • لامپ ال ای دی حبابی

  خرید لامپ ال ای دی حبابی

  قیمت لامپ ال ای دی حبابی و مقایسه برندها

  لامپ ال ای دی حبابی برای منزل، دو نوع است. یکی لامپهای ساده و دیگری لامپ فیلامنتی . لامپ فیلامنتی مانند لامپهای قدیمی رشته ای است اما، به جای رشته درخشان در آن، ال ای دی روشن میشود. تعویض لامپهای قدیمی با لامپ ال ای دی ، هیچ دردسری ندارد. به راحتی لامپ قبلی را باز کنید و لامپ جدید را ببندید. در این صفحه میتوانید ویژگیهای لامپهای مختلف را با هم مقایسه کنید.

  لامپ ال ای دی استوانه ای هم برای توانهای بالاتر موجود است اما، برای منزل مناسب نیست. لامپ های ال ای دی استوانه ای را در صفحه لامپ های فروشگاهی ال ای دی ببینید.

   پیشنهاد ویژه! ارسال رایگان لامپهای ال ای دی آلبو در تهران 

 • چراغ سقفی ال ای دی

  چراغ سقفی ال ای دی (پنل سقفی) ، جایگزین چراغ های هالوژن قدیمی

  لامپ های هالوژن قدیمی بسیار نور خوبی دارند اما، نیاز به ترانس برای روشن شدن، گرمای بالاو مصرف برق زیاد، آنها را در برابر چراغهای سقفی ال ای دی، ضعیف کرده است. چراغ سقفی ال ای دی توکار، بهترین جایگزین چراغهای هالوژنی است. چراغ های سقفی ال ای دی توکار، را به راحتی میتوانید تعویض کنید. البته در هنگام خرید، به قطر برش این محصولات توجه کنید.

  چراغ سقفی را در بسیاری از جاها، پنل سقفی میگویند اما، ما در سایت لاله زار، فقط آنها که ابعاد بزرگ دارند را پنل مینامیم. کاربرد چراغ ال ای دی روکار در خارج از خانه یا آپارتمان و بیشتر در راهرو، راهپله، پارکینگ است. قیمت چراغ سقفی ال ای دی، به توان مصرفی و سایز آن بستگی دارد.

 • لامپ ال ای دی سوزنی
 • لامپ ال ای دی شمعی

  خرید لامپ ال ای دی شمعی لوستر

  تعویض لامپ های قدیمی لوستر با لامپ ال ای دی شمعی 

  لامپ بیشتر لوسترها از نوع لامپهای به اصطلاح پایه شمعی است. برای تعویض لامپهای لوستر منزل با لامپ ال ای دی شمعی ، کافیست لامپ مورد نظرتان را انتخاب و تهیه کنید، لامپ قدیمی را باز کنید و لامپ جدید را به جای آن ببندید. به غیر از لوستر، بعضی چراغهای بالای آینه سرویس بهداشتی ، آباژوها، چراغهای مطالعه و چراغهای خواب هم، لامپ شمعی دارند. لامپهای شمعی که یک زائده بالای خود دارند را، لامپ اشکی میگویند. این لامپها از لحاظ فنی هیچ تفاوتی با لامپ شمعی ندارند. بعضی از لوستر ها هم لامپ های پایه معمولی دارند و باید برای آنها از لامپ ال ای دی حبابی استفاده کنید.

  خرید لامپ ال ای دی شمعی از لاله زار

  قیمت لامپ ال ای دی شمعی، به توان و برند آن بستگی دارد. قیمت لامپ فیلامنتی شمعی معمولا با لامپهای ساده برابر است اما، نور دهی لامپهای فیلامنتی بیشتر است. در رابطه با مزایای تعویض لامپهای کم مصرف قدیمی با لامپ ال ای دی به لاله زار بلاگ سر بزنید.

   ارسال لامپ های ال ای دی برند آلبو در تهران، رایگان است! 

 • پروژکتور ال ای دی

  پروژکتور ال ای دی بهترین جایگزین برای پروژکتورهای قدیمی مانند پرژکتور متال هالید، پرژکتور بخارسدیم و بخار جیوه و کم مصرف است. وزن بسیار کم، طول عمر بسیار بالا، مصرف برق بسیار پایین و نور با کیفیت از ویژگیهای پروژکتور led در مقایسه با انواع دیگر پروژکتور است.

  در این صفحه از فیلترها (در موبایل، پایین صفحه و در مانیتور، سمت راست صفحه) برای انتخاب توان مصرفی، میزان روشنایی، تکنولوژی ال ای دی smd یا cob، زاویه نور میانگین، لنزدار و بدون لنز استفاده کنید تا محصول مناسب را انتخاب کنید و در صورت نیاز حتما برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

  راهنمای انتخاب پروژکتور ال ای دی را میتوانید در  اینجا  بخوانید!

 • لامپ ال ای دی صنعتی

  پروژکتور ال ای دی برای مصارف صنعتی

  انواع لامپ ال ای دی و پروژکتور ال ای دی وات بالا برای مصارف صنعتی در این صفحه آمده اند. ضمانت این محصولات، نکته قابل توجه در مشخصات آنها هستند.

 • لامپ ال ای دی هالوژنی
 • لامپ ال ای دی خانگی

  خرید لامپ ال ای دی خانگی

  ظاهر لامپهای ال ای دی و روش نصب آنها هیچ فرقی با لامپهای کم مصرف و رشته ای قدیمی ندارد. پس هر لامپی را که میخواهید تعویض کنید، مشابه آن را در میان محصولات همین صفحه یا مجموعه های زیر پیدا کنید.

   پیشنهاد ویژه! ارسال رایگان لامپهای ال ای دی آلبو در تهران 

 • روشنایی آشپزخانه
 • لامپ فیلامنتی

  خرید لامپ فیلامنتی

  خرید لامپ فیلامنتی ال ای دی

  خرید لامپ فیلامنتی و نصب آن، مانند لامپهای رشته ای قدیمی است. لامپ فیلامنتی ، پرنورترین لامپ ال ای دی است. یک لامپ فیلامنتی شمعی 4 وات، به راحتی معادل با یک لامپ 60 وات رشته ای نور میدهد.
  قیمت لامپ فیلامنت یا فیلامنتی ، از لامپهای ال ای دی مات معادل، کمی بیشتر است اما، به زیباییش می ارزد. این لامپها هم با سرپیچ معمولی و هم با سرپیچ شمعی ساخته میشوند و لامپهای فیلامنتی شمعی، در هنگام روشن شدن، بسیار زیبا و جذاب هستند. لامپ های فیلامنتی برای تزیین نیز به کار میروند.

  با شناخت لامپ فیلامنتی ، انتخاب بهتری داشته باشید!

 • لامپ ال ای دی فروشگاهی

  لامپ ال ای دی استوانه ای حبابدار در فروشگاه لاله زار

  لامپ ال ای دی حبابی استوانه ای و پروژکتورهای ال ای دی ، برای مصارف فروشگاهی به کار میروند. بسیاری از مغازه ها ، برای روشنایی و جلب توجه مشتری ها، از لامپ ال ای دی استوانه ای به صورت آویز، جلوی مغازه استفاده میکنند.

  پروژکتورهای ال ای دی نیز، در روشنایی فضای فروشگاهها ، کاربرد دارند.

  انواع لامپ ال ای دی خانگی و لامپ ال ای دی صنعتی را در صفحه لامپ ال ای دی ببینید.

 • رشد گیاه

  ال ای دی های رشد گیاه، برای تولید نور به صورت مصنوعی در آپارتمانها و فضاهایی به کار میروند که نور آفتاب به آنها نمیرسد. برای شناخت لامپها و چراغهای ال ای دی رشد، میتوانید صفحه  لامپ رشد گیاه  را در بلاگ لاله زار مطالعه کنید.

 • لامپ ادیسونی

  لامپ های ادیسونی به دلیل نور بسیار ملایمی که دارند عموما برای زیبایی به کار برده میشوند. در واقع این لامپ ها بیشتر جنبه تزئینی داشته و به عنوان روشنایی اصلی در هیچ فضایی استفاده نمی شوند. این روزها برای یادآوری فضای کافه های قدیمی و رستورانهای چند نسل پیش خیلی از کافی شاپها، تالارهای پذیرایی، رستورانهای شیک و بسیاری از فروشگاهها، از این لامپها استفاده میکنند. لامپهای ادیسونی یادآور فیلمهای قدیمی هستند و حس نوستالژیک آنها را تداعی میکنند. شبیه به اولین لامپی که اختراع شد و مانند اسمشان ناخودآگاه ما را به یاد ادیسون می اندازند. زیبایی و تنوع این لامپها در شکل حباب شیشه ای و شکل هندسی رشته درخشان داخل آنهاست.

  فیلامان یا همان رشته درخشان درون لامپهای ادیسونی، به دو شکل Spiral یعنی چرخشی و Straight به معنی مستقیم و صاف در بازار موجود است.
  لامپ های ادیسونی، مانند لامپهای رشته ای قدیمی، یک رشته تنگستن در درون خود دارند که با اتصال به برق 220 ولت معمولی شهر، روشن میشود. اما معمولا توان مصرفی بالایی ندارند و قرار هم نیست نقش لامپهای روشنایی را داشته باشند.

جــستجو براساس :

وضعیت
تکنولوژی ال ای دی
میزان روشنایی بر حسب لومن