جستجوی پیشرفته

لامپ 

لامپ

انواع لامپ های ال ای دی، کم مصرف و رشته ای را در این صفحه ببینید، مقایسه کنید و از یک خرید اینترنتی، لذت ببرید. برای سفارش محصولاتی که قیمت روز ندارند، با ما تماس بگیرید.

لامپ ال ای دی

خرید لامپ ال ای دی را با مقایسه برندهای مطرح بازار و انتخاب بهترین لامپ ال ای دی، تجربه کنید. قیمت لامپهای ال ای دی، عموما از لامپ کم مصرف، پایینتر یا با آن برابر...

انواع لامپ های ال ای دی، کم مصرف و رشته ای را در این صفحه ببینید، مقایسه کنید و از یک خرید اینترنتی، لذت ببرید. برای سفارش محصولاتی که قیمت روز ندارند، با ما تماس بگیرید.

لامپ ال ای دی

خرید لامپ ال ای دی را با مقایسه برندهای مطرح بازار و انتخاب بهترین لامپ ال ای دی، تجربه کنید. قیمت لامپهای ال ای دی، عموما از لامپ کم مصرف، پایینتر یا با آن برابر است اما، از لامپهای رشته ای بالاتر. آنچه که انتخاب لامپ ال ای دی را منطقی میکند، مقایسه طول عمر، توان مصرفی و گارانتی این 3 نوع لامپ با هم است. لامپ ال ای دی خانگی به دو دسته شمعی و حبابدار تقسیم میشود. 

لامپ کم مصرف

لامپهای کم مصرف، با توجه به سابقه چندین ساله در بازار مصرف، باز هم مشتریان خود را دارند. صرفنظر از مشکلاتی که لامپهای کم مصرف از نظر سمی بودن مواد مصرفی و فرکانسهای تابشی دارند، مصرف پایینشان، آنها را نسبت به لامپهای رشته ای در اولویت قرار داده است.

لامپ رشته ای

لامپهای رشته ای که نام دیگر آنها، فیلامانی، تنگسن یا التهابی است، همان لامپهای قدیمی هستند که بیشترین قدمت را در بازار لامپها دارا هستند. با توجه به حضور لامپهای ال ای دی و کم مصرف در بازار، هنوز هم لامپهای رشته ای به دو علت خریدار دارند. یکی اینکه قیمت بسیار پایینی نسبت به لامپهای معادل ال ای دی و کم مصرف دارند و دوم اینکه رنگ نورشان به نور طبیعی بسیار نزدیکتر از لامپهای دیگر است. اما مشکل اصلی این لامپها، مصرف برق بالا و راندمان به شدت پایین آنهاست.

چراغ ها

چراغ سقفی توکار ، چراغ سقفی روکار ، پنل سقفی توکار ، پنل سقفی روکار ، پروژکتور ، چراغ هالوژن ، چراغ ریلی جهت نورپردازی و چراغ دیواری ، محصولات متنوع سایت لاله زار هستند.

مطالب مفید برای انتخاب و خرید بهترین لامپ

سوالات متداول در انتخاب و خرید لامپها | مشخصات فنی لامپها

بیشتر